Zivko's on fire, your defence is terrified!
Bron: www.ajaxlife.nl
We springen even op de bandwagon die aan Richairo Zivkovic is gekoppeld. De spits van Jong Ajax was tijdens een trainingspartijtje van elf tegen elf maar liefst vijf keer trefzeker. Aangezien Zivkovic afgelopen seizoen net zoveel minuten maakte als Will Grigg op het EK, kunnen we best een liedje inzetten.
Zivkovic raakte onder Frank de Boer al snel op een dwaalspoor bij Ajax en hoewel hij ook nog niet direct staat omcirkeld in de plannen van Peter Bosz, vecht hij deze week in Oostenrijk misschien wel voor zijn laatste kans.
Met het aanstaande vertrek van Arek Milik is er in de voorhoede een leegte op te vullen en wellicht zijn er toch nog kansen voor Zivkovic. Op basis van een partijtje op een trainingsveld kun je er niets van zeggen, maar geinig is het wel: het werd 6-1 en 'Zivko' prikte er maar liefst vijf in.
……
Lees het volledige artikel op http://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=19983