Olympische Spelen Schaatsen 3km Dames: Wüst of Sáblíková? (9 februari 2014)
Bron: www.nieuwslog.nl
De strijd om het Olympisch kampioenschap op de drie kilometer voor dames lijkt een strijd te worden tussen Ireen Wüst en Martina Sáblíková. Afgaande op de noteringen bij de bookmakers lijkt Wüst de favoriet, maar de verschillen tussen Wüst en Sáblíková zijn klein.
Bij bookmaker Unibet is het mogelijk om weddenschappen af te sluiten op de Olympische 3000 meter bij de dames. Door te kijken naar welke schaatssters de laagste notering hebben kan je zien wie er volgens de bookmakers favoriet is voor de Olympische titel. Ireen Wüst heeft een notering van 1.85, en is daarmee favoriet, en wordt op de voet gevolgd door Sáblíková heeft een notering van 2.25. Claudia Pechstein is met een notering van 8.50 de derde favoriet, maar lijkt door het grote verschil in de notering redelijk kansloos.
……
Lees het volledige artikel op http://www.nieuwslog.nl/1235487-olympische-spelen-schaatsen-3000-meter-dames-wust-sablikova-9-februari-2014/