Meesterscout Olsen geëerd met lidmaatschap bij Ajax
Bron: www.ajaxlife.nl
John Steen Olsen scout al meer dan twintig jaar voor Ajax in Scandinavië. En niet onverdienstelijk: zo wees de Deen zijn werkgever op onder meerZlatan Ibrahimovic, Christian Eriksen en Kasper Dolberg. Voor deze ontdekkingen is hij nu beloond: vrijdagavond werd hij tot lid van Ajax benoemd.
Op de jaarlijkse bijeenkomst van de bordjesclub werd de scout in het zonnetje gezet. Op deze samenkomsten zijn normaliter alleen mensen welkom die minimaal 25 jaar lid zijn bij de Amsterdamse club. Steen Olsen was daarom als gast aanwezig.
De bordjesclub heeft zijn naam te naam te danken aan de bordjes die men ontvangt bij een lidmaatschap van vijfentwintig en veertig jaar, en welke dus toegangsrecht verlenen. Overigens krijgen leden na vijftig jaar een speldje, waar tien jaar later een briljantje bij komt, bij het 70-jarig jubileum wordt een horloge uitgereikt.
……
Lees het volledige artikel op https://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=22853