Kluivert wil van rake knallen zijn handelsmerk maken
Bron: www.ajaxlife.nl
“Ik wil supporters graag mijn schot met rechts laten zien,” meldde Justin Kluivert een tijdje terug. Hij moest toen wachten op zijn kans. Van wachten is nu geen sprake meer, van een kans grijpen wel. Kluivert scoorde tegen Willem II ook weer op fraaie wijze en heeft de smaak te pakken.
De nog altijd pas achttienjarige Kluivert zat er de laatste weken lekker in. Hij maakte een hattrick tegen Roda JC, trof twee keer doel tegen FC Twente en poeierde de belangrijke gelijkmaker binnen tegen Willem II, waarna Ajax uitliep naar 3-1.
“Ik heb altijd gezegd: als je een kans krijgt, moet je die met beide handen pakken. Ik hoop deze stijgende lijn nog verder omhoog te laten gaan en wie weet waar het eindigt,” deel Kluivert in de microfoon van de NOS.
……
Lees het volledige artikel op https://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=23168