Ten Hag: “Moeten ver weg blijven van dit soort emoties”

Bron: www.ajax1.nl

Ajax nieuws -

Na De Klassieker is ook het tweede duel van Erik ten Hag als Ajax-trainer een pikant duel: hij treft zijn oude club FC Utrecht in de Galgenwaard. De trainer zelf blijf er rustig onder: “Het gaat niet om mij. We hebben daar één doelstelling: winnen. Het gaat om ons, het gaat om Ajax. We moeten ver weg blijven van dit soort emoties. We moeten daar kwaliteit brengen en daar moeten we ons op focussen”, vertelt hij aan Ajax TV.

Geen garantie

Een paar weken geleden stond hij zelf nog voor de groep in Utrecht, hij kent de ploeg dus als geen ander, maar blijft realistisch: “Ze hanteren een speelwijze die ik ken, maar dat biedt nog geen garantie dat je daar zondag ook wint. Wij zullen heel goed voorbereid moeten zijn en 100% gas moeten geven om die wedstrijd naar ons toe te trekken.”

Wedstrijd van het jaar

Wat hij ook als geen ander weet, is hoe dit duel in Utrecht leeft: “Het is voor hen de wedstrijd van het jaar. Die gevoelens leven daar heel sterk en zij zullen in gevechtsmodus staan. Wij zullen daar geen groot thema van maken. Uiteindelijk moeten wij met ons hoofd blijven spelen. Daar moeten we 1000% voor gaan”, zo blijft Ten Hag kalm.

……

Lees het volledige artikel op https://www.ajax1.nl/ten-hag-ver-weg-emoties/

Gegevens

Onderwerpen: Klassieker, Trainer
Tags: Nieuws