[Update II] Schöne wil wel pijnstillers

Bron: www.ajaxshowtime.com

Dat meldt De Telegraaf kort na het gelijkgespeelde Champions League-duel. Tegen Heracles Almelo (2-1 winst) viel de Deen ook al uit door liesklachten.

Update - 12.30 uur (18 september 2014)Door de naam van Lasse Schöne lijkt voor zondag een streep te kunnen. De Deen moest zich woensdagavond met liesklachten laten vervangen en donderdag sprak Frank de Boer geen positieve woorden tegenover VI. 'Het lijkt me uitgesloten dat hij mee kan doen tegen Feyenoord.' 

Update II - 13.00 uur (18 september 2014)Frank de Boer heeft tijdens de persconferentie op donderdag nog maar eens benadrukt dat hij niet rekent op Lasse Schöne zondag. De Deen heeft last van de lies en De Boer vreest hem zelfs meerdere weken kwijt te zijn. Ik schat de kans op meespelen op nul procent. Als ik afga op de eerste geluiden van hem en de medische staf is het uitgesloten dat hij meedoet. 

Schöne zelf legt zich er nog niet bij neer. 'Ik word nu intensief behandeld aan de lies om fit te worden voor de wedstrijd tegen Feyenoord. Ik overweeg zelfs om met pijnstillers te spelen', zegt hij tegenover AT5.

……

Lees het volledige artikel op http://www.ajaxshowtime.com/hoofdnieuws/81799/klassieker-in-gevaar-voor-schone.html

Gegevens