Cruijff over zijn longziekte: “Nieuwe weg is ingeslagen”
Bron: www.ajaxtotaal.nl
Johan Cruijff heeft vandaag een update gegeven over zijn gezondheid. Bij de legendarische Ajacied werd onlangs longkanker geconstateerd: ”Intussen zijn we met mijn ziekte onderweg. Helpers weg, eerste ronde”, zegt Cruijff in De Telegraaf.
”Omdat er veel in het voetbal speelt en het nadenken en praten daarover me veel plezier verschaft, kom ik nauwelijks aan piekeren toe”, laat Cruijff weten. ”Ook omdat dokters met exceptionele kwaliteiten hun voorbereiding hebben afgerond en er nu een nieuwe weg is ingeslagen. In de wetenschap dat er uitstekend werk is verricht.”
Forum: Johan Cruijff: Adviseur
The post Cruijff over zijn longziekte: “Nieuwe weg is ingeslagen” appeared first on AjaxTotaal - Ajax nieuws & forum site..
……
Lees het volledige artikel op http://www.ajaxtotaal.nl/nieuws/2015/11/09/cruijff-over-zijn-longziekte-nieuwe-weg-is-ingeslagen/