Van der Wiel: “Niet leuk als je wegmoet”

Bron: ajax1.nl

Gregory van der Wiel trainde deze week voor het eerst weer mee na een paar weken vrijaf. De teleurstelling van het EK is enigszins weggespoeld door de vakantie, de uitspraken die er over hem worden gedaan dreunen nog na. Hij heeft nog een eenjarig contract bij Ajax. De club wil hem daarom verkopen. Dat meldt AD Sportwereld.

Trainer Frank de Boer zei al eerder over situaties als met Van der Wiel: “We willen spelers die nog één jaar onder contract staan, niet gratis laten vertrekken. We geven spelers ook tijdslimieten aan en voeren een serieus gesprek. Als ze de aanbieding niet accepteren, nemen we maatregelen. Nee, niet naar het tweede elftal, maar misschien dat ze wel minder aan spelen toekomen.”

“Ik weet het beleid van de club nu ook. Het is me duidelijk geworden dat Ajax aan me wil verdienen. Daarom word ik onder druk gezet. Het is niet leuk als je wegmoet. Eigenlijk is de optie om te blijven, weggenomen. Dat is niet meer aan mij nu,” vindt Van der Wiel.

……

Lees het volledige artikel op http://ajax1.nl/archief/van-der-wiel-niet-leuk-als-je-wegmoet/