Milik raakt de tel kwijt van al die doelpunten

Bron: www.ajaxlife.nl

Milik op weg naar zijn zesde goal. Dus niet de vijfde, maar zesde.© Proshots

Het gebeurt niet vaak dat een speler van Ajax zes doelpunten maakt. In een wedstrijd. Arek Milik deed het. De Pool was verantwoordelijk voor zo veel treffers dat hij de tel kwijtraakte. Waren het nou vijf of zes goals?

Uiteraard was Milik direct na het laatste fluitsignaal van JOS Watergraafsmeer - Ajax harstikke blij. “Zes goals gemaakt. Nee, vijf goals. Toch zes doelpunten? Sorry. Ik ben blij met al mijn treffers,” luidt het antwoord van Milik op de vraag van FOX of dit een droom is.

Grote kans dat een speler van Ajax niet bepaald droomt van zes keer scoren tegen een hoofdklasser in de tweede ronde van het KNVB-bekertoernooi, maar goed. “Wat kan ik ervan zeggen? Ik ben erg gelukkig. We moeten vaker zo spelen, zaterdag tegen NAC bijvoorbeeld.”

……

Lees het volledige artikel op http://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=16239

Gegevens