Tete haakt met kuitblessure af bij Nederlands elftal
Bron: www.ajaxlife.nl
Voor Kenny Tete staat alweer een punt achter de huidige interlandperiode. De rechtsback bereidde zich met Oranje voor op een belangrijke week, maar moest geblesseerd afhaken. Tete heeft een blessure aan zijn kuit en die verhindert hem het spelen.
Tete liep de kwetsuur op tijdens de training en moet de wedstrijden tegen Griekenland en Zweden missen. Met name de uitwedstrijd tegen Zweden is van belang, aangezien dit het eerste potje is in de WK-kwalificatiereeks richting de eindronde van 2018.
Het zijn vervelende tijden voor Tete, die bij Ajax niet langer zeker is van een basisplaats, zijn opperbeste vorm kwijt lijkt en nu dus ook nog eens met fysiek ongemak kampt. Er zijn door de KNVB geen verdere mededelingen gedaan over Tete, behalve dat Daryl Janmaat hem vervangt.
Tete zal zich spoedig melden op De Toekomst om daar verder te herstellen. Het scheelt dat de eerstvolgende wedstrijd van Ajax nog zo'n twee weken weg is. Wie weet is de rechtsback straks gewoon fit voor de ontmoeting met Vitesse van 11 september.
……
Lees het volledige artikel op http://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=20309