Ajax met Cillessen in gesprek over contractverlenging
Bron: www.ajaxlife.nl
Het zou zomaar kunnen dat Jasper Cillessen binnenkort zijn contract bij Ajax verlengt. De keeper en de club zijn in ieder geval elkaars wensen aan het bespreken.
“We zijn in gesprek,” bevestigt Cillessens zaakwaarnemer Alex Kroes in De Telegraaf. Meer wil hij er niet over kwijt. Volgens de krant van wakker Nederland zijn beide partijen in gesprek over een contract tot halverwege 2018 en is een akkoord aanstaande. Het huidige contract van Cillessen loopt over anderhalf jaar af.
Het zal geen verrassing zijn: trainer Frank de Boer is tevreden over zijn eerste keeper. “Ik denk dat iedereen zeer positief is verrast door zijn ontwikkeling. Sinds hij eerste keeper van Ajax werd, is het zowel bij de club als het Nederlands elftal heel snel met hem gegaan. Hij is bij Ajax en Oranje onomstreden de eerste man. Jasper weet heel goed waarmee hij bezig is en had een duidelijk plan om zijn doel, keeper van Ajax worden, te bereiken.”
……
Lees het volledige artikel op http://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=16474