De Boer: ‘Hoe wij spelen, met veel ruimte in de rug, dat is lastig voor Heitinga’
Bron: ajaxfanzone.nl
John Heitinga is terug bij Ajax maar de samenwerking verloopt nog niet helemaal zoals men had verwacht. De speler zit bijna elke wedstrijd op de bank en komt sporadisch in actie voor het team van Frank de Boer. De trainer legt eindelijk eens uit waarom hij Heitinga heeft gebombardeerd tot vaste bankzitter.
‘Wij spelen momenteel met veel ruimte in de rug en daardoor krijg je snelheid achterin wat een goed wapen is. Dat is lastig voor John want hij heeft meer snelheid verloren dan wij dachten. Als team moet je snel vooruit kunnen verdedigen. Tevens is zijn knie ook niet helemaal in orde en kan hij niet volledig strekken, maar aan de bal is John nog steeds een geweldige speler die een bal overal neer kan leggen. De Heitinga’s zijn net als de Klaassens en de Veltmannen, spelers die buiten het veld veel uit zichzelf doen, corrigeren etc. dat slaat over naar de groep’.
Bron: Het Parool
Likes(44)Dislikes(16)……
Lees het volledige artikel op http://ajaxfanzone.nl/2015/11/07/de-boer-hoe-wij-spelen-met-veel-ruimte-in-de-rug-dat-is-lastig-voor-heitinga/