Ajax Onder 19 en AZ scoren niet in slordig duel
Bron: www.ajaxshowtime.com
Ajax Onder 19 en AZ hebben vrijdagmiddag doelpuntloos gelijkgespeeld op De Toekomst. Het was een wedstrijd waarin Youri Regeer en Solomon Bonnah debuteerden in de ploeg van John Heitinga, maar er werd te slordig gevoetbald door beide ploegen om tot scoren te komen.
FT | Ajax Onder 19 - AZ Onder 19 (0-0)De eerste kans van de wedstrijd was via Enric Llansana voor Ajax, maar kort erna liet ook AZ zich gelden. Doelman Issam El Maach zat er even naast in het strafschopgebied en dat leidde bijna tot een Alkmaarse kans, maar de aanvaller kon er niet van profiteren. Ook hierna ging het kijkend naar kansen redelijk heen en weer, want Naci Ünüvar schoot even later recht op de doelman af, terwijl AZ aan de andere kant drie doelkansen op rij kreeg. El Maach kon tweemaal pakken en de derde poging eindigde, in buitenspelpositie, op de lat.
In de fase voor de rust waren het Quinten Timber en Eros Maddy die nog schotkansen kregen namens de ploeg van John Heitinga, maar beiden waren ze daarin niet succesvol. Op die manier werd er niet gescoord in de eerste helft en gingen Ajax en AZ doelpuntloos rusten.
……
Lees het volledige artikel op http://www.ajaxshowtime.com/article/hoofdnieuws/121923/ajax-onder-19-en-az-scoren-niet-in-slordig-duel