De Boer: 'Van Rhijn heeft een vaste trap gekregen'
Bron: www.ajaxlife.nl
Frank de Boer was vroeger goed in het nemen van vrije trappen. Zo goed is de huidige generatie Ajacieden nog lang niet. De poging van Ricardo van Rhijn tijdens de klassieker kwam desondanks aardig in de buurt. En was goed voor een driepunter.
Vanaf een metertje of dertig bezorgde de rechtsback Ajax weer eens een overwinning in De Kuip. Daar hadden we in de vijfde minuut met z'n allen nog geen weet van. En na een kwartier dachten we de bui te zien hangen. Gelukkig dreven de wolken over.
En dus is de rake vrije schop van Van Rhijn, met 'binnenkantje wreef', het napraatmoment van de klassieker. Van Rhijn had vorige week weliswaar extra geoefend op vrije trappen, maar zo simpel is het niet, volgens De Boer. En de kampioenenmaker kan het weten.
“Ik geloof niet in snel een weekje extra trainen. Dat jij dan even gaat oefenen om die bal erin te schieten in De Kuip, omdat je weet dat Lasse Schöne geblesseerd is,” aldus De Boer. Zo werkt het dus niet. Hoe dan wel? “Ricardo is al drie, vier weken bezig na de traning.”
……
Lees het volledige artikel op http://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=16217