Reistip Panathinaikos-thuis: vertrek zo vroeg mogelijk

Bron: www.ajaxlife.nl

Het wordt druk rond de Arena. © De Brouwer

Vroeg in de avond voetballen op een doordeweekse dag is verre van ideaal. Toch worden Ajax en Panathinaikos donderdag door de Uefa al om 19.00 uur aan de aftrap verwacht. Dit betekent dat supporters rekening moeten houden met extra drukte rondom de Amsterdam Arena.

Ga maar na: bovenop de toch al drukke avondspits komen nog 40.000 supporters die naar de Arena proberen te komen. Als het even kan, doe je er verstandig aan om zo vroeg mogelijk te vertrekken van huis of werk.

Dus kijk je baas lief aan of zorg dat het eten extra vroeg op tafel staat, zodat je eerder de deur uit kunt. Hoe meer mensen vroeg in de Arena zijn, hoe meer ruimte er is op de weg en in het OV voor de mensen die echt niet eerder kunnen komen.

En dan zijn er vanuit Ajax nog wat andere verzoeken. Neem geen vuurwerk mee en houd de trappen vrij. Aan de ene kant omdat Ajax niet zit te wachten op boetes van de Uefa, zeker omdat de club er niet goed op staat bij de voetbalbond.

……

Lees het volledige artikel op http://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=20837

Gegevens