Kluivert wil supporters graag schot met rechts laten zien
Bron: www.ajaxlife.nl
Links of rechts? Je kunt een goede discussie voeren over de ideale positie voor Justin Kluivert. Zijn beste wedstrijden speelde hij misschien wel op links, maar Peter Bosz en Marcel Keizer laten hem vooral op rechts spelen. Kluiverts eigen voorkeur is duidelijk.
Kluivert is een kind van de club en van de stad. De rappe en behendige buitenspeler kijkt al uit naar zijn eerste klassieker in De Kuip, maar zat eerst met Ajax Life rond de tafel om aan de hand van foto's te vertellen over het leven bij Ajax sinds zijn debuut.
Bij de foto van Ajax - PEC Zwolle (3-0), van dit seizoen, komt het gesprek op 'concurrentie', met David Neres bijvoorbeeld. “David en ik moeten allebei vechten voor onze plek,” merkt Kluivert terecht op.
……
Lees het volledige artikel op https://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=22657