Keizer ziet tegen Roda JC pas na rust beweging en lef
Bron: www.ajaxlife.nl
Marcel Keizer zag zijn ploeg in een wedstrijd met twee gezichten met 5-1 winnen van Roda JC. De oefenmeester voorkwam een nieuwe crisis door een tussentijdse tactische aanpassing die Ajax veel beter voor de dag liet komen.
Door Sander Zeldenrijk
Het tussenzinnetje van Robert Molenaar was een mooie. Ajax had wat op te lossen, vatte hij de slechte eerste helft van Ajaxzijde samen. Daarna gaf hij zijn collega Marcel Keizer een compliment voor de wijze waarop de tobbende thuisploeg de wedstrijd naar zich toetrok.
Keizer erkende op zijn beurt dat Ajax tegen de Limburgers twee gezichten toonde. “Er was te weinig beweging en lef. We durfden spelers in de dekking niet aan te spelen en er was ook te weinig beweging aan de zijkanten. En er werd niet goed druk gegeven. Dat hadden we allemaal niet goed voor elkaar en dat leidt dan tot zo’n eerste helft,” mopperde de trainer.
……
Lees het volledige artikel op https://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=22957