Taylor schiet Ajax in blessuretijd naar belangrijke zege op Feyenoord
Bron: ajaxfanzone.nl
Ajax heeft in De Klassieker Feyenoord verslagen: 2-1. Ajax opende de score voor rust via Brian Brobbey. Na rust was het de ingevallen Quinten Timber die voor de gelijkmaker zorgde. Wout Weghorst zag Timon Wellenreuther zijn penalty stoppen. In de blessuretijd wist Kenneth Taylor toch de dik verdiende winnende treffer te maken. Onze huisfotograaf Jacques was aanwezig en maakte onderstaande foto’s.
Francesco Farioli zag Mika Godts midweeks al vroeg naar de kant gaan tegen Galatasaray. Chuba Akpom is vertrokken is naar Lille OSC en aanwinst Oliver Edvardsen niet tijdig ingeschreven. De Italiaan koos voor Steven Berghuis als linksbuiten.
Beide teams begonnen fel aan de wedstrijd, waarbij scheidsrechter Danny Makkelie de duels grotendeels liet doorgaan. Ajax zette hoog druk in een poging Feyenoord vast te zetten, waardoor Timon Wellenreuther vaak genoodzaakt was de lange bal te spelen. Aan de andere kant zoch Ajax, met name via Jordan Henderson, ook veelvuldig de lange pass om Brobbey achter de Feyenoord-defensie te lanceren.
……
Lees het volledige artikel op https://ajaxfanzone.nl/2025/02/02/taylor-schiet-ajax-in-blessuretijd-naar-belangrijke-zege-op-feyenoord/