Ajaxvrouwen winnen met speels gemak van Telstar

Bron: www.ajaxlife.nl

De Ajaxvrouwen beleefden een goede generale voor de clash met FC Twente. © Sjoerd Tullenaar

De Ajaxvrouwen zijn hard op weg naar het kampioenschap, maar na het echec van de mannen in Doetinchem houden we heel veel slagen om de arm. De Amsterdammers wonnen vrijdagavond op De Toekomst de eerste ‘finale’ in ieder geval eenvoudig van Telstar: 5-0.

Het was al snel duidelijk dat de Ajaxvrouwen de klus snel wilde klaren tegen Telstar. Al na zeven minuten opende Mandy Versteegt de score door een simpele rebound te verzilveren. Niet veel later herhaalden zowel Marlous Pieëte als Kelly Zeeman het kunstje van Versteegt door respectievelijk in de 18e en 19e minuut een rebound binnen te schieten.

Zo stond er na krap twintig minuten spelen al een comfortabele 3-0 voorsprong op het scorebord. Vlak voor rust maakte Pieëte ook haar tweede van de avond. Desiree van Lunteren ging goed door op de rechterflank en gaf een afgemeten voorzet op de Pieëte, die de bal alleen maar binnen hoefde te lopen.

……

Lees het volledige artikel op http://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=19787