Blinde verkoop Europese voorrondes start vrijdag
Bron: www.ajaxlife.nl
Ja natuurlijk, in de ideale wereld had Ajax helemaal geen Europese voorrondes gespeeld. Maar nu dat wel het geval is, kunnen we er beter maar het beste van maken. Bijvoorbeeld met twee keer een volle Johan Cruijff Arena. De blinde verkoop start vrijdag om 12.00 uur.
Inderdaad er weer sprake van een blinde verkoop, de kaarten gaan al over de digitale toonbank voor de loting is verricht. Het idee erachter is simpel: je komt voor Ajax en niet voor de tegenstander, dus kun je net zo goed al voor de loting een kaartje kopen. Die trouw wordt weer beloond in de vorm van korting.
Het gaat om dit geval om passe-partouts voor beide voorrondes. Want een zekerheid hebben we: Ajax speelt sowieso twee Europese thuisduels. Mocht het niet door de derde voorronde van de Champions League – de ronde waarin Ajax instroomt – komen, is er altijd nog het vangnet van de Europa League.
……
Lees het volledige artikel op https://www.ajaxlife.nl/updates/?itemID=22014