Eriksen: “Niet getraind op dode spelmomenten”
Bron: ajax1.nl
De ergernis over de corners van Christian Eriksen tegen FC Twente was bij sommige supporters groot. De korte variant werd bij Ajax al vaker bekritiseerd, maar nu moest ook de lange variant het ontgelden. Veel van zijn corners konden namelijk voor de eerste paal worden weggewerkt.
Bij een vrije trap was het echter wel raak. Een goed getrapte bal van Eriksen bereikte het hoofd van Alderweireld, die de 0-2 binnen kon koppen. “De assist op Toby was een beetje mazzel. Ik heb niet extra getraind op dode spelmomenten op de afsluitende training en dat was ook wel te merken aan mijn corners. Die waren gewoon slecht.”
De voorhoede van Ajax wordt eveneens regelmatig onder de loep genomen. De Deense middenvelder heeft daar zo zijn eigen visie op. “Misschien trekken de aanvallers wel zoveel aandacht dat daardoor onze verdedigers makkelijker kunnen scoren”, glimlacht Eriksen tegenover Metro. “Maar ik denk juist dat het goed is dat je als team niet té afhankelijk bent van een veel scorende spits. Als we maar winnen.”
……
Lees het volledige artikel op http://ajax1.nl/archief/eriksen-niet-getraind-op-dode-spelmomenten/